Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Наповнення бюджету у розрізі галузей економіки підприємствами Південного міжрегіонального управління ДПС по роботі з ВПП

опубліковано 13 вересня 2023 о 09:12

Протягом січня-серпня 2023 року підприємствами, які перебувають на обліку у Південному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків, сплачено до Зведеного бюджету України понад 9 млрд гривень.

Найбільші податкові надходження по управлінню продовжують забезпечувати представники переробної промисловості, транспортної галузі, галузі АПК та торгівлі.

Так, переробна промисловість за вісім місяців поточного року сплачено майже 3 млрд грн до зведеного бюджету, що перевищує показники минулого року за відповідний період на суму понад 1,1 млрд гривень.

Також підприємствами транспортної галузі до бюджетів усіх рівнів протягом січня-серпня 2023 року забезпечено 2,8 млрд гривень, що на 971 млн грн більше за відповідний період торік.

Підприємствами сільського господарства спрямовано до зведеного бюджету майже 1,7 млрд гривень, що на 280 млн гривень більше ніж за січень-серпень 2022 року.

Разом з тим великі компанії оптової й роздрібної торгівлі до скарбниць усіх рівнів забезпечили понад 1,1 млрд гривень.