Південне міжрегіональне управління ДПС
по роботі з великими платниками податків
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

У Південному міжрегіональному управлінні взяли участь в апаратній нараді державної податкової служби

, опубліковано 28 квітня 2021 о 12:16

Днями відбулась апаратна нарада Державної податкової служби України у режимі відеоконференцзв’язку, на якій були присутні керівники територіальних органів ДПС з більш ніж 23 областей країни та міжрегіональних управлінь ДПС по роботі з великими платниками податків.

Відкрила нараду директор Департаменту кадрового забезпечення та розвитку персоналу Лариса Ящук, якою було урочисто оголошено рішення Уряду про призначення з 20 квітня 2021 року Олексія Любченка Головою ДПС України (розпорядження КМУ від 14 квітня 2021 р. № 313-р). 

Серед питань порядку денного було озвучено результати декларування ПДВ за березень 2021 року та окреслено окремі моменти оподаткування ПДВ постачання сільськогосподарської продукції.

Так, за підсумками декларування за ставкою 14%, Південне міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками посіло одне з перших місць.

Після апаратної наради ДПС керівником Південного міжрегіонального управління Володимиром Коломійцем було розпочато обговорення питань, зазначених у порядку денному та зосереджено увагу колективу на недоліках, які слід усунути.

Також очільник наголосив на необхідності виконання індикативних показників та відпрацювання всіх наявних резервів.

Наприкінці, Володимир Коломієць разом з усім колективом Південного міжрегіонального управління поздоровив з успіхами у роботі начальника відділу координації та моніторингу доходів бюджету Олену Хитрову та начальника відділу з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Анну Роззувайло.

Керівник особисто вручив чарівним колегам відзнаки та вітання від Голови ДПС України Олексія Любченка.