Південне міжрегіональне управління ДПС
по роботі з великими платниками податків
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Часті помилки у звітності з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом

, опубліковано 29 квітня 2021 о 14:45

Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків звертає увагу на часті помилки, яких припускаються платники податків у звітності з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом.

За результатами аналізу податкової звітності з рентної плати за березень 2021 року, проведеного Державною податковою службою України, встановлено непоодинокі помилки заповнення декларації з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом, зокрема додатків до податкової декларації.

Так, у колонці 7 додатка 4 до декларації зазначаються невірні ставки рентної плати.

Чинні ставки рентної плати передбачені статтею 254 Податкового кодексу України.

У колонці 2 додатка 4 до декларації зазначаються інші коди виду радіозв’язку, ніж передбачено додатком 15 наказу Міністерства фінансів України від 17.08.2015 №719 «Про затвердження форми Податкової декларації з Рентної плати».

Також у колонці 4.3 - 4.4 додатка 4 до Декларації зазначаються строки дозвільних документів, термін дії яких вже закінчився.

Отже, просимо платників податків бути уважними під час заповнення податкової звітності та дотримуватись порядку заповнення реквізитів у декларації з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом, аби не наражати себе на штрафні санкції.