Упродовж січня-вересня 2021 року великі підприємства, які перебувають на обліку у Південному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків, сплатили до державного бюджету країни майже 11,2 млрд грн, до місцевого бюджету – понад 1 млрд гривень.
Начальник Південного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Володимир Коломієць зазначив, що поточні показники у порівнянні з минулорічними переважають на 730 мільйонів гривень.
Крім того, Володимир Коломієць підкреслив, що значущими джерелами наповнення зведеного бюджету є:
- податок на додану вартість – понад 6,8 млрд грн, що більше на 750 млн грн ніж у 2020 році;
- акцизний податок – більше ніж 1,2 млрд грн, що на 184 млн грн ніж у минулому році;
- податок на прибуток підприємств – майже 2,4 млрд грн.
«Високі показники надходжень – це результат сумлінної роботи та взаємодії великих платників податків з Державною податковою службою. Цьогорічні показники демонструють нам те, що великий бізнес чесно працює в інтересах розвитку економіки нашої країни», - зазначив керівник.