Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків інформує, що внесено зміни до наказу ДПС від 02.04.2021 № 402 «Про забезпечення оперативного обліку податків, зборів, платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та контролю показників».
Внесення змін зумовлено необхідністю визначення порядку ведення територіальними органами ДПС оперативного обліку задекларованих, сплачених сум збору з одноразового добровільного декларування та відображення результатів камеральної перевірки.
Поряд з цим, для оперативного обліку збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування затверджено нову форму інтегрованої картки платника № 6В з визначенням граф зворотного та лицьового боків.
Звертаємо увагу, що графи діючих форм інтегрованих карток платників приведені у відповідність до діючого податкового законодавства.