Дані про об’єкти оподаткування, які зазначаються у розділі 3 «Відомості про об’єкти оподаткування» заяви за формою № 20-ОПП, заповнюються на основі правовстановлювальних документів, актуальних на дату подання заяви.
При заповненні графи 9 в електронній формі платник податків обирає назву вулиці, площі або провулку із довідника, який формується ДПС на підставі даних від місцевих органів влади. Проте інколи назви вулиць можуть бути відсутні або дублюватися з різними кодами.
Якщо у довіднику немає потрібної назви, необхідно обрати варіант, який найбільш точно відповідає написанню у правовстановлювальних документах. Якщо ж у довіднику є одна й та сама назва з різним кодуванням, слід використовувати ту, що збігається з документами підприємства.
Щодо об’єктів, розташованих за межами населених пунктів:
У графі 7 вказується назва населеного пункту або територіальної громади, де розташований об’єкт.
Графи 8 і 9 заповнюються, якщо у документах визначено тип і назву вулиці, а також якщо їх можна вибрати з довідника. У графі 7.1 зазначається назва поіменованого об’єкта.
Якщо ці умови відсутні, графи 8 і 9 не заповнюються, а у графі 7.1 зазначаються адресні дані об’єкта.
Якщо для поіменованого об’єкта немає фактичних даних, графи 10-13 заповнювати не потрібно.
Таким чином, при поданні Заяви за формою № 20-ОПП варто уважно перевіряти правильність вибору назви вулиці відповідно до правовстановлювальних документів, щоб уникнути помилок у податковій звітності.
Зазначену інформацію розміщено у розділі «Запитання-відповіді з Бази знань» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР)
Нагадаємо, що суб’єкти господарювання та громадяни також мають можливість скористатися Базою знань. Її розміщено на вебпорталі ДПС у розділі «Запитання-відповіді з Бази знань» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР).