Детальним технічним описом елементів SAF-T UA передбачено два основних підходи щодо формування файлів даних SAF-T UA:
формування одного файлу: полягає в тому, що один відбір даних призводить до формування одного файлу даних SAF-T UA;
формування множини файлів: полягає в тому, що один відбір даних призводить до формування множини файлів даних.
При формуванні множини файлів передбачається гнучке число файлів, які сформовані на основі завершеної порції даних, і всі вони разом містять повний набір даних SAF-T UA.
Кожен файл – завершена порція даних – має проходити перевірку (тобто бути валідний) згідно зі схемою XSD незалежно від інших файлів. У додатку 1 до Детального технічного опису елементів SAF-T UA наведено детальний опис та приклади таких XML файлів.
Під час поділу файлу на частини необхідно забезпечити умову формування частин як повноцінного, коректно сформованого XML-документа, що містить завершений блок даних та може бути незалежно провалідований відповідно до заданої схеми XSD. Це вимагає дотримання таких умов:
кожна частина повинна мати структуру автономного, незалежного XML-документа;
кожна частина повинна містити заголовок (Header);
кожна частина повинна містити батьківські елементи (parent elements) для тих елементів, що внесені в цю частину;
елементи не повинні бути розділені між частинами, тобто відкриваючий і закриваючий теги будь-якого елемента повинні знаходитися в межах одного XML-документа;
не допускається розрив моделі елементів, що належить до блоку вибору (choice);
Тобто, кожна частина вірно поділеного файлу є цілісною частиною XML-документа та представляє собою кореневий елемент разом з усіма вкладеними елементами, атрибутами й текстовими даними, які надають даним організований, структурований вигляд.
Цілісність XML-файлу забезпечується суворим збереженням синтаксису та правил XML, що дозволяє його коректно обробляти, аналізувати, передавати між системами.
Більше запитань та відповідей щодо SAF-T UA у банері